Sugar Rush Super Scatter

Sugar Rush Super Scatter – darmowe demo

od Pragmatic Play

RTP
96,58%
Zmienność
Wysoka
Maksymalny wynik wygranej
50 000x
Siatka bębnów
7x7
Warianty wygrywających układów
Klastry
Wydano
15.01.2026
Opublikowano
04.10.2026

Mnożnik na oznaczonych polach podwaja się do x1024

Cztery Super Scattery w jednej kombinacji płacą 50 000x — dokładnie tyle, ile wynosi limit, przy którym runda Darmowych spinów kończy się natychmiast, a niewykorzystane obroty przepadają. Maksymalna wygrana w Sugar Rush Super Scatter ma więc dwa tempa: przed startem bonusu albo na końcu długiej akumulacji. Ta wolniejsza droga działa, bo w Darmowych spinach oznaczone pola zostają na siatce 7x7 do końca rundy, Mnożnik na nich podwaja się z każdym trafieniem od x2 do x1024, a kolejne Scattery dokładają obroty bez zerowania dorobku. W grze podstawowej te same pola znikają po każdej sekwencji. Czwarta odsłona serii Sugar Rush w niecałe cztery lata — z najwyższym publikowanym RTP w rodzinie (96,58%) i wysoką zmiennością.

Ranking kasyn z tą grą

  • 1XBET Wpłata portfelem MiFinity dopisuje 25% ponad standardowy bonus, maksymalnie 200 zł. Premia ląduje na saldzie razem z depozytem od 60 zł i działa raz w tygodniu. Obrót wynosi 35-krotność kwoty dodatku, a na jego wykonanie operator daje 7 dni. Przejdź do kasyna

18+  Zamieszczone odnośniki do operatorów są linkami reklamowymi.  Traktuj grę jako rozrywkę, nie sposób na zarobek — określ budżet, zanim rozpoczniesz rozgrywkę.

Jak rozpocząć rozgrywkę

Druga eksplozja na tym samym polu siatki 7x7 włącza tam Mnożnik x2, podwajany przy każdej kolejnej aż do x1024. Wygrywają Klastry z co najmniej pięciu jednakowych słodyczy sąsiadujących bokami, a pętla gry to powtarzane zakręcenia, w których Tumble trwa, dopóki powstają nowe trafienia.

  1. Stawka i zakręcenie

    Przyciski - i + po obu stronach pola BET ustalają stawkę. SPIN zasypuje 49 komórek symbolami; alternatywnie działają spacja i enter, a przycisk AUTOPLAY odpala serię powtarzanych zakręceń.

  2. Rozliczenie sekwencji Tumble

    Wypłacony Klaster eksploduje i zaznacza pola; kolejna eksplozja na tym samym polu podnosi Mnożnik. Gdy spadające symbole przestaną tworzyć Klastry, wygrana zasila saldo. Trafienie 3 lub więcej Scatterów uruchamia Darmowe spiny, gdzie oznaczone pola zostają do końca rundy.

Rundy i tryby rozgrywki

Standardowe Darmowe spiny kosztują 100x zakładu, wersja Super — 500x, a różnica ceny kupuje stan startowy siatki 7x7: mnożnik x2 na wszystkich 49 polach. Obie rundy wyzwalają od 3 do 7 Scatterów, a 4 Super Scatter w jednej kombinacji płacą 50000x zakładu — dokładnie tyle wynosi maksymalna wygrana gry.

Base Game

Mnożnik na oznaczonym polu podwaja się z każdą kolejną eksplozją symbolu, od x2 aż do x1024, a wartości z kilku pól w jednej wygranej sumują się, lecz każde zamknięcie sekwencji Tumble usuwa oznaczenia z siatki. Stawki specjalne ustawiają warunki spinu: Ante Bet (5x zakładu) dziesięciokrotnie zwiększa szansę na Darmowe spiny, Super Spin 1 (10x) losuje startowe mnożniki x2–x128, a Super Spin 2 (250x) wypełnia całą siatkę wartością x32.

Free Spins (Standard)

3, 4, 5, 6 lub 7 Scatterów w dowolnym miejscu siatki daje odpowiednio 10, 12, 15, 20 lub 30 spinów, a ponowne trafienie takiej liczby w trakcie rundy dokłada te same wartości. Oznaczone pola z Mnożnikiem pozostają na siatce do końca rundy i rosną przy kolejnych trafieniach. Zakup kosztuje 100x zakładu; w zarejestrowanej rundzie 10 spinów przy zakładzie 2 $ przyniosło 27,10 $, czyli 13,55x.

Super Free Spins

Runda otwiera gotowy mnożnik x2 na każdym z 49 pól siatki — wersja standardowa zaczyna bez żadnych wartości — a jej zakup kosztuje 500x zakładu. W zarejestrowanej sesji pola urosły równolegle do x368 i x56, a po doliczeniu +10 spinów wygrana osiągnęła 1 429,20 $; ostatecznej sumy rundy nie odnotowano przed końcem nagrania.

Jakie symbole i wypłaty czekają w grze?

Symbol Rola w grze x5x6x7x8x9x10x11x12x13x14x15x1x2x3x4
Pink/magenta striped lollipopHigh1,001,501,752,002,505,007,5015,0035,0070,00150,00
Orange/amber heart-shaped jelly candyHigh0,751,001,251,502,004,006,0012,5030,0060,00100,00
Magenta/pink jelly beanHigh0,500,751,001,251,503,004,5010,0020,0040,0060,00
Green star-shaped candyHigh0,400,500,751,001,252,003,005,0010,0020,0040,00
Red gummy bearLow0,300,400,500,751,001,502,503,508,0015,0030,00
Purple gummy bearLow0,250,300,400,500,751,252,003,006,0012,0025,00
Orange/gold gummy bearLow0,200,250,300,400,501,001,502,505,0010,0020,00
SCATTERScatter
SUPER SCATTERScatter100,00500,005 000,0050 000,00

Zarządzanie budżetem i dobór strategii

Wszystkie decyzje w Sugar Rush Super Scatter sprowadzają się do dopłat liczonych wielokrotnością stawki: od 5x za zakręcenie do 500x za rundę. Każda kupuje określony stan — częstotliwość Scatterów, startowe Mnożniki albo gotową siatkę — a żadna nie podnosi udokumentowanego RTP 96,58%; zarejestrowane wyniki sięgają od ułamka ceny po kwoty ją przekraczające.

Zakup rundy: 100x albo 500x

Okno BUY FEATURE stawia dwie ceny: 100x zakładu za rundę ze startem na czystej siatce albo 500x za start z Mnożnikiem x2 na wszystkich 49 polach. Kupiona runda standardowa zwróciła 27,10 $ przy cenie 200 $, runda Super osiągnęła 1 429,20 $ przy cenie 1 000 $ i trwała dalej — wyniku końcowego nie odnotowano. Wyższa cena kupuje mocniejszy punkt startowy, nie zwrot.

Super Spin 1 i 2: układ na jedno zakręcenie

Super Spin 1 za 10x stawki losuje przed każdym zakręceniem pola z Mnożnikiem od x2 do x128, Super Spin 2 za 250x ustawia x32 na całej siatce. W grze podstawowej oznaczone pola znikają po zamknięciu sekwencji Tumble, więc dopłata kupuje układ jednego zakręcenia, bez akumulacji; trwałość pól obowiązuje tylko w Darmowych spinach. Żadnego trybu nie rozegrano osobno — opis pochodzi z reguł.

Ante Bet: częstsze trafienia, zakup wyłączony

Aktywny Ante Bet zamyka opcję zakupu Darmowych spinów: w zamian każde zakręcenie kosztuje 5x stawki, a szansa na naturalne wyzwolenie rundy rośnie dziesięciokrotnie. RTP tego ustawienia to 96,56% zamiast 96,58%. Wybór przesuwa sesję na tor losowych trafień Scatterów — reguły nie podają, jak często trafienie wypada w praktyce.

Żaden płatny tryb nie podnosi RTP

Reguły podają teoretyczne RTP każdego wariantu: 96,58% bez dopłat, 96,56% z Ante Bet, 96,52% z Super Spin 2, 96,50% z Super Spin 1 i zakupem standardowej rundy, 96,55% przy zakupie wersji Super. Dopłata zmienia drogę do rundy i rozkład wyników, nie teoretyczny zwrot. Wartości opisują długą serię zakręceń, nie pojedynczą sesję.

Galeria zrzutów ekranu

Informacje o zakładach

Stawka od – Maksymalny zakład
0,20 – 60 000,00
Rodzaj waluty
USD

Obsługiwane urządzenia

Automatyczne kręcenie
Tak

Poznaj funkcje automatu

  • Ante Bet
  • Cluster Pays
  • Darmowe spiny
  • Mnożnik
  • Scatter
  • Tumble

Jakie bonusy warto znać?

Możliwość wykupienia bonusuTak
Zakład ante5,00x
Free Spinskoszt 100,00x
Super Free Spinskoszt 500,00x

Oprawa tematyczna

Motyw kulinarny

Ocena redakcji

Zalety

  • Klastry, kaskady i mnożniki pól to szkielet całej serii — kto grał w poprzednie odsłony, nie zaczyna tu od zera.
  • Sufit gry może paść bez bonusu: cztery Super Scatter w jednej kombinacji płacą 50000x stawki.

Czego zabrakło?

  • Super Spin 2 kosztuje 250x stawki za spin, więc budżet na setki zwykłych obrotów kończy się tu po kilku.

To Sugar Rush doprowadzony do skrajności: szkielet serii został, a cały dodatkowy ciężar przeniesiono na drogie modyfikatory i wysoką zmienność. Dla wracającego po jedną wielką rundę — trafiony wybór; kto gra spokojnie i długo w bazie, lepiej zrobi na starszych odsłonach.