RTP
96,50%
Zmienność
Wysoka
Maksymalny wynik wygranej
5 000x
Siatka bębnów
7x7
Warianty wygrywających układów
Klastry
Wydano
30.06.2022
Opublikowano
29.09.2026

Maszyna z 2022 roku, w którą gra się rundami, nie spinami

Złota zawijka z napisem x2 pojawia się na polu dopiero przy drugiej eksplozji w tym samym miejscu — pierwsza je tylko zaznacza. Klastry co najmniej pięciu symboli znikają, Tumble dosypuje nowe, a każda kolejna eksplozja na oznaczonym polu podwaja Mnożnik, aż do x128. W grze podstawowej znaczniki znikają po każdej sekwencji, więc mechanika pokazuje się, ale nie rozwija. W Darmowych spinach zawijki zostają na siatce 7x7 do końca rundy i w obserwowanej rundzie pole x20 zamieniło blok 12 misiów w wypłatę dwudziestokrotnie wyższą od tabeli. Przy Wysokiej zmienności i suficie 5000x to jest cała gra: nie jeden spin, tylko runda budowana przez dziesięć kolejnych. Maszyna z 2022 roku trzyma się właśnie tym.

Ranking kasyn z tą grą

  • 1XBET Wpłata portfelem MiFinity dopisuje 25% ponad standardowy bonus, maksymalnie 200 zł. Premia ląduje na saldzie razem z depozytem od 60 zł i działa raz w tygodniu. Obrót wynosi 35-krotność kwoty dodatku, a na jego wykonanie operator daje 7 dni. Przejdź do kasyna

18+  Zamieszczone odnośniki do operatorów są linkami reklamowymi.  Traktuj grę jako rozrywkę, nie sposób na zarobek — określ budżet, zanim rozpoczniesz rozgrywkę.

Jak rozpocząć rozgrywkę

Pola siatki w Sugar Rush zapamiętują wybuchy: drugi wybuch na tym samym miejscu stawia Mnożnik x2, a kolejne podwajają go do x128. Wokół tego toczy się pętla gry — obrót, Klastry od 5 jednakowych słodyczy, Tumble z jedną wypłatą — a 3 lub więcej Scatterów przenosi rozgrywkę do Darmowych spinów, gdzie znaczniki nie znikają między spinami.

  1. Ekran powitalny i stawka

    Okrągły przycisk z ikoną na ekranie powitalnym uruchamia grę podstawową. Wysokość zakładu zmieniają przyciski - i +; kliknięcie któregokolwiek otwiera dodatkowo menu z osobnymi polami BET i COIN VALUE. Zakres stawki to 0.20-240.00, a bieżące środki pokazuje pole CREDIT.

  2. Obrót i zasada Klastrów

    Rozdanie na 49 polach odpala przycisk SPIN albo klawisz SPACE lub ENTER. Wygraną tworzą Klastry: bloki od 5 jednakowych słodyczy połączonych bokami, nie rogami. Osobne bloki sumują się do łącznej wygranej, a jeden blok płaci tylko według najwyższego osiągniętego progu.

  3. Tumble i znaczniki z Mnożnikiem

    Trafione symbole wybuchają, a puste pola zapełniają spadające słodycze; Tumble trwa, dopóki powstają kolejne Klastry, i rozlicza się jedną wypłatą. Pierwszy wybuch na danym polu tylko je zaznacza, drugi stawia Mnożnik x2, następne podwajają go do x128. Po sekwencji znaczniki znikają.

  4. Scatter i Darmowe spiny

    3-7 Scatterów w dowolnych polach uruchamia 10-30 Darmowych spinów, a ponowne trafienie w rundzie dokłada następne. Znaczniki z Mnożnikiem trwają tu między spinami do końca rundy, a wygrana trafia na CREDIT dopiero na ekranie podsumowania. Rundę otwiera też przycisk BUY FREE SPINS za 100x stawki.

Rundy i tryby rozgrywki

Maksymalna wygrana wynosi 5000x stawki w obu trybach, a w rundzie Darmowych spinów osiągnięcie limitu kończy ją natychmiast. Oba tryby grają na siatce 7x7 z Klastrami i funkcją Tumble; rozdziela je los pól mnożnikowych — kasowanych po każdym obrocie albo rosnących do x128 przez całą rundę.

Base Game

Każdy wybuch symbolu zostawia na siatce ślad: pierwszy tylko oznacza pole, drugi stawia na nim Mnożnik x2, a kolejne podwajają go aż do x128. Wygraną daje blok minimum 5 identycznych symboli stykających się bokami, a Tumble dosypuje nowe po każdym trafieniu. Koniec sekwencji kasuje wszystkie oznaczenia — kolejny obrót zaczyna się bez mnożników.

Free Spins

Trzy do siedmiu symboli Scatter otwiera 10, 12, 15, 20 albo 30 spinów, a ta sama tabela przedłuża rundę w jej trakcie. Od wejścia pola mnożnikowe przestają się kasować: oznaczenia narastają przez wszystkie spiny i sekwencje Tumble, do x128, i znikają dopiero z końcem rundy. Saldo CREDIT aktualizuje się raz, na ekranie podsumowania. Zakup wejścia kosztuje 100x stawki i losuje 3-7 Scatterów.

Jakie symbole i wypłaty czekają w grze?

Symbol Rola w grze x5x6x7x8x9x10x11x12x13x14x15x3x4
Pink round lollipop/gumballHigh1,001,501,752,002,505,007,5015,0035,0070,00150,00
Orange heart-shaped jelly candyHigh0,751,001,251,502,004,006,0012,5030,0060,00100,00
Purple/magenta jelly beanHigh0,500,751,001,251,503,004,5010,0020,0040,0060,00
Green star-shaped candyHigh0,400,500,751,001,252,003,005,0010,0020,0040,00
Red gummy bearLow0,300,400,500,751,001,502,503,508,0015,0030,00
Purple/violet gummy bearLow0,250,300,400,500,751,252,003,006,0012,0025,00
Orange/gold gummy bearLow0,200,250,300,400,501,001,502,505,0010,0020,00
SCATTERScatter15,0020,0030,0010,0012,00

Zarządzanie budżetem i dobór strategii

Zakup Darmowych spinów nie zmienia zwrotu: RTP przy BUY FREE SPINS wynosi te same 96.50% co w grze podstawowej. Pozostałe decyzje to skala i obsługa — stawka przelicza wszystkie kwoty naraz, a ustawienia tempa skracają animację i liczbę kliknięć. Żaden z tych wyborów nie ma udokumentowanego wpływu na wynik losowania.

Cena kupuje wejście, nie długość rundy

Zakup działa tylko w grze podstawowej: dialog potwierdza cenę równą 100-krotności bieżącej stawki, obciąża CREDIT od razu i otwiera rundę Darmowych spinów. Płatność gwarantuje samo wejście — liczba Scatterów jest losowa (3-7), więc runda może zacząć się od 10 spinów. RTP pozostaje 96.50%, a wygrana trafia na saldo dopiero na ekranie podsumowania.

Stawka skaluje wypłaty, cenę wejścia i sufit

Zakład (0.20-240.00) zmienia się przed każdym obrotem gry podstawowej, także w oknie zakupu. Kwoty z tabeli wypłat przeliczają się proporcjonalnie do stawki, cena BUY FREE SPINS rośnie w tym samym tempie, a sufit wygranej zawsze wynosi 5000-krotność zakładu — wyższa stawka podnosi wszystkie kwoty równocześnie, nie zmieniając zasad gry.

Autoplay i tempo: mniej kliknięć, szybsza animacja

Panel AUTOPLAY wykonuje zadaną liczbę obrotów bez dalszych kliknięć, opcje QUICK SPIN i TURBO SPIN skracają animację, a SKIP SCREENS samo pomija ekrany powitalne i końcowe rund. Przechwycony panel nie pokazuje warunków zatrzymania poza liczbą spinów, a zasady nie wiążą z tymi ustawieniami wpływu na wynik losowania.

Galeria zrzutów ekranu

Informacje o zakładach

Stawka od – Maksymalny zakład
0,20 – 240,00
Rodzaj waluty
USD

Obsługiwane urządzenia

Automatyczne kręcenie
Tak

Poznaj funkcje automatu

  • Cluster Pays
  • Darmowe spiny
  • Mnożnik
  • Scatter
  • Tumble

Jakie bonusy warto znać?

Możliwość wykupienia bonusuTak
Buy Free Spinskoszt 100,00x

Oprawa tematyczna

Słodycze

Ocena redakcji

Zalety

  • Oznaczone pola z mnożnikami trwają przez całą rundę bonusową i podwajają się do x128, więc późne spiny płacą najwięcej.
  • Bonus za 100x stawki nie obniża zwrotu: RTP wynosi 96.50% identycznie w grze podstawowej i przy zakupie spinów.
  • Wygrywające klastry znikają z siatki 7x7 i nowe symbole spadają z góry, więc jeden spin może płacić kilka razy z rzędu.

Czego zabrakło?

  • Sufit 5000x przerywa rundę bonusową w locie i kasuje niewykorzystane spiny, ucinając najlepszą możliwą serię.

Sugar Rush dał początek własnej serii i widać dlaczego: konstrukcja jest czytelna. Klastry na siatce 7x7, brak wilda i próg pięciu symboli przenoszą cały ciężar gry na darmowe spiny, gdzie mnożniki pól trwają do końca rundy i rosną do x128. To automat dla cierpliwych: wysoka zmienność, uczciwie wyceniony zakup bonusu i sztywny sufit 5000x, który ucina najlepsze serie.